Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (у разі передачі земельної ділянки безоплатно у власність громадянам у межах норм, визначених Земельним кодексом України / надання в користування, у випадках, передбачених законодавством).

Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (у разі виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) власнику сертифіката на земельну частку (пай) / спадкоємцю права на земельну частку (пай)).

Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (у разі передачі у власність земельних ділянок власникам сертифікатів на право на земельні частки (паї)).

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у разі передачі земельної ділянки безоплатно у власність громадянам у межах норм, визначених Земельним кодексом України).

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у разі передачі земельної ділянки в користування).

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється.

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (у разі приватизації земельних ділянок членами фермерського господарства).

Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (у разі передачі земельної ділянки безоплатно у власність громадянам у межах норм, визначених Земельним кодексом України / надання в користування, у випадках, передбачених законодавством).

Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (у разі виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) власнику сертифіката на земельну частку (пай) / спадкоємцю права на земельну частку (пай)).

Затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (у разі виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) власнику сертифіката на земельну частку (пай) / спадкоємцю права на земельну частку (пай)).

Затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача  безоплатно у власність земельної ділянки (у разі передачі земельної ділянки безоплатно у власність громадянам у межах норм, визначених Земельним кодексом України).

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача земельної ділянки в користування.

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється.

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (у разі приватизації земельних ділянок членами фермерського господарства).

Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту.

Про передачу в оренду земельної ділянки, право власності на яку зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

 Поновлення договору оренди землі укладеного або зміненого до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству». (до 16.01.2020).

Укладення договору оренди землі на новий строк (продовження).

Про внесення змін до договору оренди землі, договору про встановлення земельного сервітуту, договорів про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис) або для забудови (суперфіцій).

Про припинення договору оренди землі, дії земельного сервітуту, дії договорів про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис) або для забудови (суперфіцій).

Надання згоди про передачу земельної ділянки в суборенду

Надання згоди на встановлення земельного сервітуту.

Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає передачі у власність шляхом викупу. 

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Добровільна відмова від права власності на земельну ділянку на користь територіальної громади

Добровільна відмова від права постійного користування земельною ділянкою на користь територіальної громади

Внесення змін та / чи доповнень до рішення Чортківської міської ради.

Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма 3 ДФ)

Про укладання Угоди про відшкодування збитків від неотриманих Чортківською міською радою коштів за фактичне землекористування суб’єктом підприємницької діяльності, фізичною особою.

Про поновлення Угоди про відшкодування збитків від неотриманих Чортківською міською радою коштів за фактичне землекористування суб’єктом підприємницької діяльності, фізичною особою.

Про припинення Угоди про відшкодування збитків від неотриманих Чортківською міською радою коштів за фактичне землекористування суб’єктом підприємницької діяльності, фізичною особою.

Видача дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами

Продовження строку дії дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами

Видача дозволу на розміщення рекламної конструкції

Визначення відповідності намірів щодо місця розташування ТС містобудівної документації, будівельним нормам

Оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності

Переформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності

Зміна адреси закінченого будівництвом об’єкту у разі об’єднання, поділу або виділення частки

Присвоєння адреси об’єкту будівництва після отримання права на виконання будівельних робіт

Присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту (після прийняття в експлуатацію)

Присвоєння адреси самочинно збудованим об’єктам, на які визнано право власності за рішенням суду та об’єктам, що належать до класу наслідків СС1, збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, за результатами технічного обстеження, збудовані у період з 05.08.1992 р. до 09.04.2015 р. індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 м2, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 м2

Зміну/коригування адреси для упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна

Скасування будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Внесення змін до будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Отримання викопіювання з містобудівної документації (Генеральний план міста Чортків, Історико-архітектурний опорний план міста Чортків, Детальний план території)

Внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради

Внесення змін до рішення сесії міської ради

Надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки

Внесення змін до детального плану території земельної ділянки

Видача довідки про те, що земельна ділянка вільна від забудови

Дозвіл на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Скасування дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

 Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

 Внесення змін до містобудівних умов та обмеження забудови земельної ділянки

Скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Видача ордеру на проведення земляних робіт

Погодження ордеру на проведення земляних робіт

Погодження паспорта вивіски

 Продовження терміну дії погодження паспорта вивіски

Погодження паспорту опорядження фасаду будівлі (споруди)

Погодження розрахунку потреби площі земельної ділянки

Видача довідки про уточнення адреси

Видача довідки про ліквідацію садово-городніх товариств та присвоєння нових назв вулиць

Видача довідки про резервування адреси

Видача довідки про зміну назви вулиці

 Переведення садових (дачних) будинків в житлові

Внесення до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Надання дозволу на погодження місця для надання послуг у сфері організації відпочинку та розваг

Надання дозволу на здійснення сезонної роздрібної торгівлі

Надання в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади

Здійснення доплати для підтримки суб’єктів господарювання, жителям громади фізичних осіб-підприємців, особистих селянських господарств, сімейних фермерських господарств

Реєстрація пасіки

Видача довідки про реєстрацію пасіки

Допомога пасічнику

Перейти до вмісту