3.2.42. Державна реєстрація припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації

Опис послуги

Шифр  3.2.42

Назва      Державна реєстрація припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації

Суб’єкт надання      Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

Строк надання     15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації

Платність послуги     безоплатно

Інформаційна картка   (3.2.42 ik)

Необхідні документи

Голова комісії з припинення (голова комісії з реорганізації, голови ліквідаційної комісії), голова комісії, або ліквідатор, або уповноважена особа (далі – заявник) подає:

1. Заява встановленого зразка (формується адміністратором під час прийому).

2. Довідка архівної установи про прийняття документів, що відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

3. Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу: Паспорт громадянина України / ID картка з витягом з демографічного реєстру (довідка форми 13) / Посвідка на проживання.

4. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань) – у разі подання документів представником.

У разі подання заяви законним представником особи додатково подаються:

  • Документ, що посвідчує особу представника
  • Документ, що підтверджує повноваження особи як представника – примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження (згідно з п.4)

Бланки заяв

  • Заява
Перейти до вмісту